У Рівному відзначать найкращу книгу області

23.04.2018 12:38   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

У понеділок, 23 квітня, о 14 год. у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Короленка, 6) відбудеться урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини».

Конкурс заснований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області.

З 1 лютого 2017 по 1 лютого 2018 року було опитано та проанкетовано близько 38 000 осіб, що проживають на території Рівненської області. Паралельно тривали опитування в соціальних мережах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (https://www.facebook.com/libr.rv/) та на сайті Рівненської обласної бібліотеки для молоді (http://www.yunilibr.rv.ua). На заключному етапі було визначено 51 книгу, серед яких члени журі конкурсу визначили кращі видання у таких номінаціях:

· «Краща поетична збірка»

· «Краще прозове видання»

· «Краще видання з мемуаристики та документалістики»

· «Краще довідкове видання»

· «Краще видання для юнацтва та молоді»

· «Краще видання для дітей»

· «Краще історико-краєзнавче видання»

· «Кращий літературний дебют»

· «Краще поліграфічне видання»

· «Краще художнє оформлення книги»

Вперше в історії конкурсу буде відзначено книгу-переможця у номінації

· «Молодь про війну»;

 В рамках заходу відбудеться:

- відзначення рівненських письменників спеціальними призами;

- літературна фан-зона з автограф-сесією, фото з улюбленим письменником, атмосферними композиціями від вихованців Рівненського музичного училища;

- експонування виставки книг-номінантів.

До участі запрошені керівники обласної ради та обласної державної адміністрації, творчі діячі, письменники, бібліотечні фахівці.

Довідково:

Обласний конкурс «Краща книга Рівненщини», заснований у 2009 році Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Його мета – виявлення кращих видань місцевих авторів; виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Співорганізатори Конкурсу: обласна універсальна наукова бібліотека, обласна бібліотека для молоді, обласна бібліотека для дітей, централізовані системи публічно-шкільних бібліотек, управління культури і туризму облдержадміністрації, обласні відділення Національної спілки письменників України, Національної спілки художників України, інші спілки та професійні громадські організації. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews