Понад півсотні медалей привезли рівненські гімнастки зі змагань у сусідній області (Фото)

23.04.2018 15:47   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Цими вихідними рівненські гімнастки СК "Золота осінь" змагалися у Львові на традиційному турнірі "Динаміка-2018". Змагання є відкритою першістю КДЮСШ "Здоров'я". Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

Наші спортсменки показали дуже хороший результат. За підсумками, у багатоборстві, найпрестижнішій категорії, наші спортсменки здобули 53 медалі. Окремо є ще досягнення за видами спортивних снарядів. Тож, можна сміливо сказати, що представниці СК "Золота осінь" точно привезли додому понад сотню медалей.

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

Змагалися у Львові спортсменки із рівненського, костопільського та дубенського відділень клубу. Також відзначилися на змаганнях і нетішинські представниці "Золотої осені".

- Дуже задоволені результатами. Для багатьох спортсменок це були пробні змагання. де ми показували нові програми. Вже на початку травня ми активно будемо змагатися закордоном. Відточуємо майстерність, виходимо на новий рівень. Хочу подякувати всім дівчатам, які відзмагалися у Львові, - прокоментувала керівник СК "Золота осінь" Марина Болба.

Готували спортсменок до змагань Марина Болба, Юлія Руда, Юлія Шепелюк, Дарія Орловська, Ірина Янчук, Валерія Омельчук, Єлизавета Аврамчук.

Вже 1 травня на гімнасток чекає Чемпіонат Рівненщини.

Кілька слів і про найближчі виїзди рівненських гімнасток. Спочатку рівняни відправляться до Польщі вже 3 травня і там боротимуться за медалі. Окрім цього, для Олександри Вихристюк змагання у Львові фактично були останньою репертицією перед змаганнями у Лондоні, на які вона їде вже 4 травня.

null
Фото з мережі Інтернет

Окрім цього, 10-14 травня рівнянки змагатимуться на Чемпіонаті України у Луцьку.

Результати "Багатоборство":

1 місце:

Гундар Маргарита, Рубас Вікторія, Сторожук Софія, абійчук Олександра, Горкун Дарина, Бенчук Яна, Леміч Єва, Петрук Ліза, Форсюк Злата, Васильчук Юліана, Туйбова Анна, В'юн Анна, Тарасюк Вероніка, Звонцева Крістіна.

2 місце:

Ковальська Катерина, Герман Анна, Дворжак Кіра, Поліщук Катерина, Двойних Поліна, Цисарук Ліза, Дідич Ангеліна, Намчук Анна, Мельник Богдана, Григорчук Яна.

3 місце:

Сидоркевич Софія, Коваленко Олександра, Сасько Софія, Ступницька Соломія, Остапчук Поліна, Прокопчук Поліна, Інжиєвська Альбіна, Губиш Ярослава, Яремчук Аліна, Зон Міла, Шевцова Анна, Коханець Кароліна, Корміліцина Аліса, Чумакевич Віталіна, Лесько Катерина, Баланович Софія, Сень Ксенія, Буряк Софія, Сара Поліна.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews