Рівненські дзюдоїсти вибороли медалі на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

24.04.2018 21:46   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Два золота та срібло вибороли спортсмени з Рівненщині на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Змагання 16-24 квітня пройшли у місті Анталія (Туреччина). У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 7 спортсменів Рівненщини.Найкраще виступили Юлія Галінська та Олександр Назаренко, які стали переможцями у своїх вагових категоріях. Давид Хорава виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 66 кг.Підготовку спортсменів до змагань здійснював заслужений тренер України Михайло Романкевич.