Жіноча команда БК «Рівне» виграла третій матч «бронзової серії» баскетбольної Суперліги

27.04.2018 13:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

26-го квітня у бронзовій серії Чемпіонату України відбувся третій матч між Чайкою-ДЮСШ та Рівне-ОСДЮСШОР.

Першу половину цього епічного протистояння доволі впевнено виграли господарки 38:26. Було б ще переконливіше, але Дубас вразила кільце морячок. А вже по перерві Рівне-ОСДЮСШОР оговталося і наздогнало господарок. Найзапекліша боротьба розгорнулася у заключній чверті. Рівне вийшло вперед. Коли Радуловіч на останній хвилині скоротила відставання до мінімуму, з-за дуги поцілила Степанюк. 36 секунд і чотири пункти плюс для гостей. За цей час спрацювала «рушниця» Цекової, яка закинула три очковий. Потім влучними пострілами обмінялися Шматова і Радуловіч. За вісім секунд до кінця судді оголосили повний тайм-аут. Після поновлення гри остаточний результат встановила Шматова 79:77. Рівне-ОСДЮСШОР знову перехопив ініціативу, втрачену на початку серії, бо вийшов вперед  2:1. Тепер навіть якщо у четвертому матчі Бердянськ виграє, доля бронзи визначатиметься у Рівному.

27-го квітня у Бердянську учасники бронзової серії зіграють четвертий матч.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews