У Рівному замайорів ще один прапор (Фото)

30.04.2018 13:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Днями у місто Рівне завітав екс-командир великого десантного корабля, який носив назву нашого обласного центру - «Рівне», капітан першого рангу – Олександр Калініченко. Морський офіцер прибув із міста Одеса, щоб підняти прапор корабля, який на сьогодні перебуває у школі – ліцеї № 2.

Підняття морського стягу приурочене до Свята Українського моря — Дня Українського Державного Флоту, який відзначався 29 квітня з 1919 року в Україні, а згодом за межами радянської України. Ця дата пов’язана з підняттям українських прапорів на Чорноморському флоті і фортеці Севастополь у 1918 році.

За ініціативи «АСОЦІАЦІЇ КОМБАТАНТІВ» та «Асоціації ветеранів ВМС України» у 100-річчя події, це свято вперше відзначають як в Україні так і за її межами у форматі урочистого підняття історичного або сучасного військово-морського прапору в різних містах, які мали чи мають однойменні назви кораблів.

За словами Олександра Калініченка, корабель «Рівне» був набагато кращим судном, ніж закуплений у Росії «Костянтин Ольшанський». Він міг брати на борт 1 батальйон морської піхоти, або 10 танків та більше 50 військових «ЗІЛІВ». Екіпаж корабля – 82 матроси та командний склад.

Відомий у 90-х роках минулого століття десантний корабель «Рівне» виведений зі складу флоту у 2004 році.

Прес-служба Рівненської міської ради

null
 Фото Рівненської міської ради

 

null
 Фото Рівненської міської ради

 

null
 Фото Рівненської міської ради

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews