Травнева перемога: 21 школярів із Рівненщини перемогли у I Всеукраїнській олімпіаді «На Урок»

07.05.2018 22:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Квітень став місяцем інтелектуальних випробувань для школярів Рівненської, які долучили до участі у масштабному інтелектуальному змаганні — I Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». 

Організатор олімпіади — освітній проект «На Урок». Завдяки оригінальності формату змагання, їм вдалося залучити до участі понад 257 000 українських школярів. Серед учасників та переможців опинилися і учні навчальних закладів Рівненщини. 

Для участі в олімпіаді потрібно було, аби вчитель зареєструвався на сайті, створив заявку на участь та вказав імена своїх учнів, щоб отримати паролі доступу. 

Отримавши паролі, учні мали змогу зайти до особистого кабінету на сайті, де для них були підготовлені інтерактивні завдання з обраного предмету. Олімпіада проходила дистанційно, кожен міг розв'язувати завдання в шкільному кабінеті інформатики, або ж удома. 

Щоб уникнути списування, організатори розробили систему захисту. Якщо під час розв'язування завдань, учасник відкривав сторонній сайт чи будь-яку програму на комп'ютері, він втрачав бали. Про це учасників попередили безпосередньо перед початком олімпіади. 

Загалом, до участі в олімпіаді приєдналося понад 257 000 школярів, серед переможців — 21 учнень із Рівненщини. Всі учасники, які правильно розв'язали завдання, потрапили до рейтингу переможців. 

Наші переможці - гордість Рівненщини

1 місце

Інформатика – Чупінина Домініка, учениця 5 класу, Радивилівський НВК "Школа №2-ліцей", Радивилівський район

2 місця

Предмети початкової школи – Басич Юлія, учениця 4 класу Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей, Сарненський район

3 місце

Англійська мова – Комар Оксана, учениця 6 класу Коростська ЗОШ, Сарненський район

Математика – Варжель Денис, учень 5 класу Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст, Дубенський район

Математика ­–  Федорчук Устина, учениця 1 класу, Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступеніі, Дубенський район.

 Переможці отримали дипломи від організаторів та бонуси від партнерів.

 Детальну інфографіку з результатами I Всеукраїнської олімпіади «На Урок» можна переглянути за посиланням: https://naurok.com.ua/olimpiada/result

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews