Учасникам масових заворушень на Рівненщині повідомили про підозру

Опубліковано:
10 Травня, 2018 о 23:00
Учасникам масових заворушень на Рівненщині повідомили про підозру
Фото з мережі Інтернет

Слідчі ГУНП в Рівненській області повідомили про підозру трьом учасникам масових заворушень, які мали місце у 2016 році в урочищі «Азалія» та «Смітник» під час незаконного видобутку бурштину. Про це сьогодні, 10 травня, повідомив заступник начальника ГУНП Олександр Панасюк.

Двоє 36-річних та один 42-річний жителі Клесова підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 294 (масові заворушення), частиною 2 статті 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу) та частиною 1 статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

 

У приміщенні ГУНП в Рівненській області підозрювані висловили своє невдоволення діями працівників поліції. Поліцейські зареєстрували запити громадян на інформацію про хід досудових розслідувань за окремими подіями, за результатами розгляду яких, вони отримають відповіді у встановленому законодавством порядку.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бурштин, #заворушення, #закон, #коментар, #молодики, #новини рівненщини, #новини рівного, #погрози, #поліція, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: