Радивилівський хлібокомбінат «нагосподарював» майже на два мільйони втрат

18.05.2018 08:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області  провели державний фінансовий аудит діяльності Державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» і виявили низку порушень,  які негативно вплинули на результати фінансово-господарської діяльності, стан збереження активів підприємства.

Виявлені порушення призвели до втрат ресурсів, упущених вигод, недоотриманих доходів або непродуктивних витрат на загальну суму 1907 тисяч  грн. Основна причина – прийняття неефективних управлінських рішень. А це – і надання послуг по зберіганню зерна Аграрного фонду за заниженими, або нижчими фактичної собівартості тарифами, і неефективна робота з контрагентами, і неналежний контроль за здійсненням будівельних робіт тощо.

Аналізуючи фінансові плани і показники діяльності підприємства, аудитори дійшли висновку, що  витрат можна було б уникнути за умови концентрування зусиль керівних посадових осіб на якості та результативності роботи, зокрема,  на забезпеченні  якісного контролю за витрачанням коштів та використанням майна тощо.

За результатами аудиторського дослідження спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області розробили 12 пропозицій задля  зменшення в подальшому негативного впливу досліджених факторів ризику на фінансово-господарську діяльність Державного підприємства «Радивилівський комбінат хлібопродуктів».

За матеріалом Прес-служби Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews