Міжнародною трасою на Рівненщині вже можна їздити
Рух на міжнародній трасі «Київ—Ковель—Ягодин» на Рівненщині відновили. Зробили це близько 18-ої години.
Сьогодні її о 16.30 у селі Кисоричі заблокували близько 30 місцевих жителів, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області. Вони вимагали прибрати бочки для випалювання деревного вугілля.
Порядок забезпечували поліцейські.
Останні новини:
- Майже 17 тисяч: стільки людей на Рівненщині звернулися за допомогою з питань ментального здоров’я
- У різних регіонах України зростає кількість безбар’єрних туристичних маршрутів: серед них – Рівненщина
- У Рівному підпалюють сміттєві контейнери: загоряння трапляються, ймовірно, через недопалки
- Війна не на заваді: фермери Рівненщини продовжують нарощувати виробництво