Громаді Рівного повернули землю вартістю майже 800 тисяч гривень

24.05.2018 11:27   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

Завдяки  принциповій позиції та реагуванню органів прокуратури Рівненської області реально повернуто державі та територіальній громаді м. Рівне  об’єкт нерухомості загальною площею 262 кв м, вартістю 754 тис. грн.

Йдеться про нежитлове приміщення, яке розташоване у м.Рівне по вул.Київській та яке було надане Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області в 2016 році у користування одному із товариств з обмеженою відповідальністю.

Рівненською місцевою прокуратурою встановлено, що орендар здійснював використання державного майна з порушенням вимог чинного законодавства, що стало підставою для захисту прокуратурою державних інтересів та пред’явлення позову про розірвання договору оренди і  повернення державного майна, а також стягнення заборгованості за даним договором.

Позицію працівників регіональної прокуратури, які забезпечували участь у судовому розгляді, господарським судом Рівненської області підтримано та рішенням від 20.02.2018 задоволено позов у повному обсязі.

Як результат, 16.05.2018 державним виконавцем судове рішення виконано, а об’єкт державної власності фактично повернуто державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews