Бурштинокопачі чинили спротив лісівникам та поліцейським
Сталося це сьогодні о восьмій годині ранку. Із державного підприємства “Березнівський лісгосп” повідомили, що 9 працівників лісової охорони та 5 поліцейських проводили рейд на території Бобрівського лісництва.
Там вони застали близько 70 чоловіків, які видобували бурштин за допомогою 3-х мотопомп. Коли правоохоронці хотіли їх затримати, старателі висловили непокору, забрали свої мотопомпи і з місця події втекли.
Ніхто в результаті інциденту не постраждав.
Останні новини:
- Відзнаку Прем’єр-міністра України вручили ветерану з Рівненщини
- Загинув у 2023-му: Рівне попрощається із Захисником, який поліг на війні
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному