На Рівненщині побувала Уляна Супрун. Сказала, що сімейні лікарі працюють «супергарно»

Сьогодні, 31 травня, Рівненщину відвідала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

31.05.2018 23:10   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

Під час робочої поїздки відбулася нарада з керівництвом області, міста та головними лікарями районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Без попередження Уляна Супрун відвідала ЦПМСД «Центральний» міста Рівного.

«У закладі гарно організували роботу. За півроку готувалися до старту кампанії «Обери свого лікаря». Визначені відповідальні особи за процес укладання декларацій. Добре, що це медсестри та адміністратори, бо ж лікар повинен бути в цей час з пацієнтом. Хорошим прикладом і для інших є наявність у кожного медика тут ноутбука – тому він в будь-який час може поїхати до пацієнта та на місці підписати з ним декларацію», – зазначила Уляна Супрун.

 null

Лідерами з підписання декларацій є Зарічненський, Дубровицький, Гощанський районні ЦПМСД, також місто Рівне. Тут реформою охоплено найбільший відсоток пацієнтів.

«На Рівненщині  супергарно йде підписання декларацій. Під час кампанії «Обери свого лікаря» не було жодних нарікань до МОЗ від жителів вашої області, зокрема, через відсутність прописки. А у плані медреформи область ефективно рухається вперед», - сказала в.о. Міністра МОЗ.

Так, на сьогодні, як повідомила заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, в Рівненській області вже підписали більше 200 тисяч декларацій, що становить 17% від кількості мешканців. В області створені належні умови для укладання з пацієнтами декларацій про надання медичних послуг з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

null
 Фото прес-служба РОДА

Разом з тим, охопити більшу кількість пацієнтів, на сьогодні заважають дві причини: 9 новострених лікарських амбулаторій при ОТГ на стадії виготовлення ліцензії, частина людей працює за кордоном.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews