Волейбольна команда НУВГП стала срібним призером студентського Чемпіонату України
- Опубліковано: Таня Костенко
- —
- 7 Червня, 2018 о 16:22
24.06.2026
17:30:19
Команда Національного університету водного господарства та природокористування – срібний призер студентського Чемпіонату України з волейболу.
У фінальному турі змагань, який відбувся у Кам’янці-Подільському, рівняни обіграли суперників з Вінниці та Тернополя з однаковим рахунком – 3:0. Але поступилися на тай-брейку господярям майданчика, які і здобули золоті нагороди – 2:3. Гравця команди НУВГП Володимира Бортника визнали найкращим нападником чемпіонату.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026