На Рівненщині запрошують на вечір акустичної музики
У центральному парку в Дубно знову лунатиме музика. Це вже вдруге у місті відбудеться вечір акустичної музики. Проходитиме він 20 червня. Початок о 18.00.
Вхід вільний. Охочі виступити можуть зателефонувати за номером 099 1665765 (у соцмережах – Marina Horuk).
Про це пише Інфрмаційний портал м. Дубно.
Останні новини:
- У Рівненській обласній клінічній лікарні відкрили виставку фольгових ікон
- Майже шість мільярдів гривень до держбюджету та майже мільярд пільг: підсумки роботи Рівненської митниці
- Нові тарифи на воду, обрання першого заступника і не тільки: Рівненська обласна рада визначилася з порядком денним на майбутню сесію
- Фестиваль «Молодий борщ – 2026» відбудеться на Рівненщині