Поліцейський з Рівненщини їздитиме на новій автівці (Фото)
Фото ГУ НП в Рівненській області

Дільничний офіцер із Млинівщини отримав службове авто. Церемонія вручення ключів від автівок відбулася наприкінці минулого тижня під час урочистостей з нагоди 95-ї річниці від дня створення служби дільничних інспекторів у Харкові.

Володимир Ковальчук із Млинівського відділення поліції є у числі тих двадцяти дільничних, які тепер мАють новенькі автівки «Daewoo Sens». Нині офіцер обслуговує територію Млинівської об’єднаної територіальної громади в складі 12 населених пунктів. Тож ця автівка є чудовою знахідкою для поліцейського.

null
Фото ГУ НП в Рівненській області

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #автівка, #Млинівська ОТГ, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини, #службовий автомобль
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: