Бейсболіст із Рівного бере участь у Чемпіонаті Європи з бейсболу «U-12»
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 30 Червня, 2018 о 18:43
23.06.2026
22:35:16
Рівненський бейсболіст, учень ЗОШ № 8, Олексій Бондар у складі збірної України 30 червня розпочинає змагання на Чемпіонаті Європи.
Нагадаємо, турнір відбувається в Будапешті, наша команда розпочинає змагання матчем проти збірної Польщі.
Загалом у Чемпіонаті Європи з бейсболу «U-12» беруть участь 14 команд континенту.
За матеріалами http://sportvse.rv.ua
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026