Стало відомо, як себе почуває дівчинка, яку збив автомобіль у Сарнах
Як повідомив журналістам UA: Рівне черговий лікар реанімаційного відділення Сарненської лікарні, на вечір неділі стан 11-річної дівчинки, що потрапила у ДТП в Сарнах – стабільний.
Її ввечері в суботу збили на пішохідному переході.
Дитина потрапила до медзакладу із раною тім’яневої кістки, забоєм головного мозку, перелом ноги та численними синцями.
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми