На Рівненщині обирають головного лікаря діагностичного центру

06.07.2018 15:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

 На засіданні постійної діючої комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, на члени комісії розглянули заяву кандидата і додані до неї документи на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Рівненський обласний клінічного лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради й визначалися з самим кандидатом повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Необхідний пакет документів для участі у конкурсі подав лише один претендент – Роман Шустик, який наразі виконує обов’язки головного лікаря діагностичного центру, а до цього очолював заклад з 2015 року. Зауважень до поданих документів у членів комісії не було, відтак вони одноголосно допустили Романа Шустика до участі у конкурсі.

Під час другого засідання конкурсна комісія заслухала конкурсну пропозицію від кандидата, як результат - усі дев’ять  членів комісії підтримали Романа Шустика на посаду головного лікаря діагностичного центру.Призначення Романа Шустика на посаду відбудеться за результатами розгляду на сесії обласної ради 27 липня. Після чого голова обласної ради має підписати з ним контракт на наступні 3 або 5 років, залежно від рішення депутатів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews