Рівненські винахідники матимуть фінансову державну підтримку

06.07.2018 19:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
На Рівненщині презентували нову стратегію Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ), яка передбачає реалізацію бізнес-ідей та амбіцій винахідників. 

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа надає фінансову підтримку  інноваційним та інвестиційним проектам, а також планує надання грантових коштів на реалізацію стартапів. Установа створена Кабінетом Міністрів України як орган управління майном Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк  презентував для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору та промпідприємств Рівненщини нову стратегію розвитку установи.

Через установу держава надає нові можливості для розвитку інноваційної діяльності підприємств різної форми власності, а також фінансову грантову  підтримку винаходів України. 

20 червня 2018 року була прийнята Постанова КМУ №500 для підтримки винахідників. Мінекономрозвитку через Державну інноваційну фінансово-кредитну установу реалізує експериментальний проект Фонду підтримки та стимулювання винахідництва, в рамках якого на конкурсній основі будуть обиратися стартапи для  надання грантових коштів.

Голова правління ДІФКУ  розповів про фінансові інструменти  для інвестиційного та інноваційного розвитку.

«Завданням Установи є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для фінансування бізнесу України. Через  електронний портал подачі проектів, що розміщений на офіційній сторінці установи sfii.gov.ua,  можна подати свою заявку на фінансування інноваційного та інвестиційного проекту. Отриману інформацію про проект опрацьовуємо, проект сегментуємо  та надаємо на розгляд міжнародним  партнерам та  інвесторам. Установа спільно з інвестором вкладає кошти у реалізацію конкретного проекту», - зазначив Володимир Ставнюк.

Ще один напрямок роботи ДІФКУ – підтримка винахідників. Держава готова підтримувати стартапи.  

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив, що нині суттєво зросли можливості підтримки суб’єктів господарювання з боку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку.

«Сьогодні держава акцентує увагу на розвитку інновацій, які сприяють  розвитку промисловості та економіки України в цілому. Існуючі  фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – це хороші можливості для підприємств області, малого та середнього бізнесу для створення нових перспективних позицій», - відзначив керівник області.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews