В Україні пропонують до хворих на педофілію застосовувати хімічну кастрацію

07.07.2018 12:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Народні депутати пропонують каструвати за педофілію. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написала експерт-кримінолог Ганна Маляр.

Верховна Рада внесла законопроект, який захищатиме дітей від статевих злочинів. До хворих на педофілію будуть запроваджувати хімічну кастрацію.

«Буде створений реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього. Осіб, що влаштовуються на роботу в дитячі заклади, будуть перевіряти через цей реєстр. Посилюється відповідальність за статеві злочини проти дітей», – зазначає експерт.

Запроваджується хімічна кастрація як «добровільний захід медичного характеру». Хімічна кастрація – це уколи та пігулки, які мають певний час дії (тобто це не довічно). Відповідно до законопроекту хімічна кастрація може застосовуватись лише до осіб, хворих на педофілію. Факт хвороби підтверджує психіатр.

Тож, законопроект розділяє осіб, засуджених за статеві злочини проти дітей на дві групи: здорові та хворі на педофілію. Здорові відбуватимуть покарання відповідно до вироку. А хворі на педофілію (їх насправді дуже мало серед тих, хто ґвалтує і розбещує дітей) – будуть мати можливість частину терміну покарання добровільно замінити на хімічну кастрацію.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   264