Ідеї та амбіції винахідників можуть бути реалізовані за державний кошт

На Рівненщині презентували нову стратегію Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ), яка даватиме кредити під реалізацію бізнес-ідей та амбіцій винахідників.

07.07.2018 16:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа надає фінансову підтримку  інноваційним та інвестиційним проектам, а також планує надання ґрантових коштів на реалізацію стартапів. Установа створена Кабінетом Міністрів України як орган управління майном Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Нову стратегію розвитку установи презентував для представників малого та середнього бізнесу, ІТ-сектору та промпідприємств Рівненщини Голова правління ДІФКУ Володимир Ставнюк.

null
 Фото з сайту РОДА

Через таку установу держава надає нові можливості для розвитку інноваційної діяльності підприємств різної форми власності, а також фінансову грантову  підтримку винаходів України. 

null
 Фото з сайту РОДА

Мінекономрозвитку через Державну інноваційну фінансово-кредитну установу реалізує експериментальний проект Фонду підтримки та стимулювання винахідництва, в рамках якого на конкурсній основі будуть обиратися стартапи для  надання грантових коштів. 20 червня 2018 року була прийнята Постанова КМУ №500 для підтримки винахідників.

Голова правління ДІФКУ  розповів про фінансові інструменти  для інвестиційного та інноваційного розвитку.

null
 Фото з сайту РОДА

«Завданням Установи є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для фінансування бізнесу України. Через  електронний портал подачі проектів, що розміщений на офіційній сторінці установи sfii.gov.ua,  можна подати свою заявку на фінансування інноваційного та інвестиційного проекту. Отриману інформацію про проект опрацьовуємо, проект сегментуємо  та надаємо на розгляд міжнародним  партнерам та  інвесторам. Установа спільно з інвестором вкладає кошти у реалізацію конкретного проекту», - зазначив Володимир Ставнюк.

Ще один напрямок роботи ДІФКУ – підтримка винахідників. Держава готова підтримувати стартапи.

null
 Фото з сайту РОДА

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив, що нині суттєво зросли можливості підтримки суб’єктів господарювання з боку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономрозвитку.

«Сьогодні держава акцентує увагу на розвитку інновацій, які сприяють  розвитку промисловості та економіки України в цілому. Існуючі  фінансові інструменти Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – це хороші можливості для підприємств області, малого та середнього бізнесу для створення нових перспективних позицій», - відзначив керівник області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews