Як у Рівному обирали директора стерилізаційного центру (Відео)
- Опубліковано: Наталія Рівненська
- —
- 8 Липня, 2018 о 11:13
23.06.2026
20:04:14
Днями у приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечалися між собою, адже кожен вболівав за свого кандидата: одні за Оксану, інші за Наталю.
Тим часом, Наталія Ющук, у свою чергу, запевняє, що з тваринами працює вже більше 20 років, тому директором Рівненського стерилізаційного центру бачить себе.
Як відбувалася дискусія, бачили журналісти ТРК «Ритм».
За матеріалами https://ritm.tv
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026