Як у Рівному обирали директора стерилізаційного центру (Відео)
Днями у приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечалися між собою, адже кожен вболівав за свого кандидата: одні за Оксану, інші за Наталю.
Тим часом, Наталія Ющук, у свою чергу, запевняє, що з тваринами працює вже більше 20 років, тому директором Рівненського стерилізаційного центру бачить себе.
Як відбувалася дискусія, бачили журналісти ТРК «Ритм».
За матеріалами https://ritm.tv
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Ще двох Героїв утратила Рівненщина: сьогодні їх проведуть в останню дорогу
- На Рівненщині стартує проєкт «Зростаємо разом: соціальне підприємництво як інструмент жіночого лідерства Дубенщини»