На Рівненщині побувала польська делегація

14.07.2018 12:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

До Клеванської об’єднаної територіальної громади, в рамках виконання Договору про міжрегіональне співробітництво між Рівненської областю та Вармінсько-Мазурським воєводством, завітала польська делегація з гміни Видміни, повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Також відбулася зустріч першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка з представниками цієї делегації на чолі з Головою Муніципалітету Радославом Крулем, який поділився враженнями за час перебування на теренах Рівненщини.

«Ваша туристична родзинка «Тунель кохання» приваблює багато туристів, особливо з азіатських країн, і в цьому ми вам заздримо, - сказав війт гміни Видміни. - Також, що вражає – це те, з якою ви турботою ставитеся до розвитку дошкільних навчальних закладів, шкіл та їх утримання. Я переконаний, що освіта дітей та їхній розвиток – це та галузь, куди потрібно вкладати якнайбільше. Ми дуже задоволені нашою співпрацею, і впевнений, що за декілька років той потенціал співробітництва, який є на сьогодні, значно зросте».

У ході спілкування сторони обговорили усі можливості співпраці для сприяння розвитку місцевого самоврядування на міжнародній арені.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews