На майдані Незалежності в Рівному працюватиме сервісний центр МВС

17.07.2018 12:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

У середу, 18 липня в обласному центрі працюватиме мобільний сервісний центр МВС. Незалежно від місця реєстрації громадяни зможуть обміняти посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія та замовити довідку про відсутність судимостей. Пересувний центр працюватиме з  11:00 до 14:00 години.  Інформацію про порядок отримання послуг, їх вартість та перелік необхідних документів можна знайти на сайті  riv.hsc.gov.ua. Про це повідомляє регіональний сервісний центр МВС  в Рівненській області.

Нагадуємо, що пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням,  виїжджають за графіком у віддалені населені пункти Рівненщини та надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.  Відтепер такі послуги можна отримати буде і в центрі Рівного. Все залежитиме від активності самих рівнян.

Переглянути графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області riv.hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

 Отримати попередню консультацію можна за номером (0362) 67-02-07 або на офіційній Фейсбук-сторінці регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews