Валентин Наливайченко підтримав протест проти закриття Млинівської гімназії на Рівненщині

19.07.2018 18:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко разом із командою відвідав село Млинів Рівненської області, щоб особисто підтримати протестувальників у їхній боротьбі проти закриття Млинівської гуманітарної гімназії.

Жителі Млинова проголодували 13 днів, дехто опинився в реанімації. Наша команда пліч-о-пліч із людьми надалі продовжить боротися проти свавілля міської влади, яка в усьому бачить лише фінансові інтереси.

«Ми будемо діяти конкретно й рішуче на всіх рівнях. Уже домоглися призупинення цього рішення в суді, ми доведемо його незаконність і необгрунтованість. Завтра комісія з міністерства освіти проводитие аудит. І вона має зрозуміти, що ми точно відстоїмо Млинівську гімназію!» — наголосив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, що 3 липня на повторній 18 сесії Млинівської селищної ради депутати прийняли проект рішення щодо об’єднання Млинівської гуманітарної гімназії та Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Це означає, що вони припиняють своє існування як юридичні особи та об’єднуються у Млинівський ліцей.

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews