Острозький район влився в «Олімпійське літо»

19.07.2018 21:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

 

У позаміському дитячому закладі «Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Країна мрій», раніше знаний  під назвою «Корчагінець», що розташований  селі Межиріч Острозького району, все більше і більше уваги приділяють оздоровленню та фізичному розвитку відпочиваючих. Окрім внутрішніх змагань із футболу, волейболу, шашок, настільного тенісу та інших видів спорту, в яких діти беруть активну участь, для них регулярно проводяться спортивні свята, які відбуваються в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Їх організовують працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Вони й цього разу підготували для дітей програму спортивних конкурсів, у яких юним спортсменам довелося продемонструвати всю свою фізичну підготовку і командну злагодженість.

null
Фото з сайту "Спорт для всіх"


Серед нових естафет цього сезону «Олімпійського літа» дітям найбільше сподобалася «Спортивна вежа». Під час якої кожна команда повинна була якомога швидше подолати дистанцію з фітбольним, баскетбольним, футбольним, волейбольним та доджбольним м’ячем, після чого спорудити з них вежу. Це завдання є дуже динамічним, тому в загальному підсумку навіть одна секунда може розділити переможців та аутсайдерів. Але організатори визначали не лише кращі колективи, а й індивідуально найвправніших спортсменів. Підсумком конкурсів, де кожен учасник боровся лише сам за себе, став тріумф Шилюк Діани, Купріян Анастасії, Страхонюка Юрія і Симончука Вадима. По завершенні заходу організатори нагородили усіх учасників пам’ятними сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

За повідомленням  сайту «Спорт для всіх»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews