У Рівненській ОДА відзначили сумлінних платників податків

21.07.2018 08:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

За результатами минулорічної діяльності на Рівненщині визначили 32 кращих підприємства. Їхнім керівникам вручили відзнаки під час обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

Цей захід щорічно проводиться «Асоціацією платників податків України».

null
 Фото прес-служба РОДА

Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко наголосила на важливості проведення рейтингу:

«З початку року бюджети – обласний, районні, міські та об’єднаних громад – зросли на 24 % у порівнянні з тогорічним аналогічним періодом. Це означає, що бізнесмени краще та ефективніше  сплачують податки. Завдяки наповненню місцевих скарбниць владі вдається ефективно проводити реформи у різних сферах, аби підвищити якість послуг для людей не лише у місті, а й у селах. Всеукраїнський рейтинг дозволяє виявити та презентувати успішних підприємців».

 Найсумлінніших платників визначали у галузях промисловості, сільського господарства та будівництва. Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, надання послуг.

Загалом, як повідомляє Рівненська ОДА, - на участь в конкурсі надійшло більше 80 заявок.

null
 Фото прес-служба РОДА

В «Асоціації платників податків України» кажуть, що цього року рейтинг мав певні особливості. Адже були додані кілька нових номінацій. Зокрема, відзначили підприємства, які створюють робочі місця та мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого, а також тих, хто найбільше сплачує всіх видів зборів. Окрім того, цього року серед нагороджених – багато агропідприємств. Це свідчить, що АПК області працює, при чому успішно.

А сумлінним платником податку у галузі інформації та телекомунікацій обрали реформовану газету «Сарненські новини».

null
Серед сумлінних платників податків  навіть газета "Сарненські новини". Фото прес-служба РОДА

З-поміж усіх шість переможців змагатимуться на Всеукраїнському рівні.

Насамкінець усі присутні мали змогу насолодитися виступами артистів обласної філармонії.

ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews