На Рівненщині компанії дозволили видобувати бурштин на ще одній ділянці

28.07.2018 21:45   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

На вчорашній сесії депутати підтримали проект рішення щодо погодження надання надр у користування ТзОВ "Технобуд" з метою видобування бурштину Північно-Східної частини Федорівської ділянки Клесівського родовища.

"За" проголосували 58 обранців з 61, що зареєструвалися, повідомляє Рівненська обласна рада.

«Це другий прецедент за останні 12 років, коли Рівненська обласна рада показала, як можна видобувати бурштин у законний спосіб. Уперше це було в тому скликанні, коли я був головою. Ми тоді дали дозвіл підприємству «Сонячне ремесло», яке і до сьогодні працює. А «Технобуд» - це друга компанія, якій обласна рада надала погодження. Інакше і бути не могло, адже підприємство працює офіційно: офіційно платить заробітну плату і податки», - прокоментував рішення сесії голова обласної ради Олександр Данильчук. 

Крім того, зауважив Олександр Данильчук, за інвестиційними угодами 50 % прибутку від видобутку бурштину підприємство зобов’язується віддавати на соціально-економічний розвиток Клесівської селищної ради. 
http://oblrada.rv.ua/oblrada/news/16802/


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews