На Рівненщині підлітка вдарили ножем під час відпочинку

Опубліковано:
30 Липня, 2018 о 08:37
На Рівненщині підлітка вдарили ножем під час відпочинку
Фото з мережі Інтернет

Вчора на фестивалі у селі Суськ Костопільського району 15-річний парубок отримав ножове поранення. Сталося це під час відпочинку на фестивалі.

Між двадцятирічним жителем с. Дюксин та деражненцем виник конфлікт. Як зазначили у поліції, бійка між хлопцями виникла внаслідок давніх неприязних відносин. Підлітка із проникаючим ножовим пораненням із пошкодженням органів черевної порожнини госпіталізували до лікарні.

За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Молодика, який вдарив ножем неповнолітнього, затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Костопільщина, #новини рівненщини, #новини рівного, #порення, #рівне, #рівненські новини, #фестиваль
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: