На Рівненщині повернули державі земельну ділянку вартістю 1,3 млн гривень

01.08.2018 20:33   Джерело: RvNews
Опубліковано : Марта Білик

Здолбунівська місцева прокуратура подала до суду в інтересах держави позов до суб’єкта господарювання з вимогою повернути земельну ділянку на території Острозького району площею 2,3 га, яка надавалася йому в оренду.

Підставою для втручання прокуратури став установлений факт безпідставного використання суб’єктом господарювання земельної ділянки, вартість якої становить 1,3 млн грн, оскільки договір її оренди закінчився. У зв’язку з тим, що орендар не здійснив жодних заходів щодо повернення землі,  її законний власник, Рівненська обласна державна адміністрація, була  позбавлена  можливості розпоряджатись згідно чинного законодавства спірною земельною ділянкою та отримувати орендну плату.

Під час судового розгляду суб’єкт господарювання добровільно виконав позовні вимоги прокуратури та повернув державі земельну ділянку, відтак господарський суд Рівненської області провадження в цій справі закрив.

Таким чином державі повернули земельну ділянку площею 2,3 га, вартістю 1,3 млн гривень.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews