У Нацполіції стартував тренінг для підрозділів комунікації

09.08.2018 18:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Упродовж двох днів поліцейські зі всіх регіонів країни разом із європейськими партнерами обговорюватимуть ключові тенденції у сфері комунікації у сучасному медіапросторі. Відкрили програму тренінгу Голова Нацполіції Сергій Князєв та Голова Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Кястутіс Ланчінскас.

null
Фото Департаменту комунікації Національної поліції України

У четвер, 9 серпня, у Києві розпочав роботу дводенний тренінг, присвячений сучасним трендам у комунікації. Участь у ньому беруть представники прес-служб центрального апарату, обласних управлінь та міжрегіональних підрозділів поліції. 
Відкриваючи програму тренінгу, Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив на важливості ефективної комунікації між поліцейськими та громадою.

«Результати вашої роботи дуже важливі і для поліцейських, і для звичайних громадян, які мають отримувати оперативну та якісну інформацію про роботу поліції. І ви повинні розуміти основні тенденції, особливо в регіонах, та взаємодіяти зі всіма підрозділами Нацполіції», – наголосив Сергій Князєв.

null
Фото Департаменту комунікації Національної поліції України

Він додав, що також важливо, аби звичайні громадяни володіли інформацією не тільки про розкриття злочинів та загальну оперативну обстановку, а й про самих поліцейських.  

«Люди повинні бачити в поліцейських таких самих людей, як і вони самі, а не сприймати працівників поліції як просто частину «безликої системи», – сказав Сергій Князєв.

Глава Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас зазначив, що зараз люди живуть у світі, дуже насиченому інформацією. Те, як люди сприймають правоохоронців, наскільки ефективно поліція комунікує з громадянами, чи є зворотній зв'язок  - від усіх цих чинників залежить успіх організації й рівень довіри людей.   

«У наш час інформація може або зруйнувати організацію, або закріпити її позитивну репутацію. І неважливо, державна це організація чи приватна. Ефективна та проактивна комунікація є дуже важливою складовою  роботи  поліції», – підкреслив Голова КМЄС.

Під час тренінгу поліцейські обговорять стратегічні комунікації, особливості  комунікації під час кризових ситуацій, інші питання та сучасні тенденції.

За матеріалами Департаменту комунікації Національної поліції України.

null
Фото Департаменту комунікації Національної поліції України
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews