Рівненські аудитори виявили в бюджеті м. Дубно великі прогалини

10.08.2018 09:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Дубно і встановило втрати доходів та можливі резерви наповнення доходної частини бюджету міста на загальну суму 27,9 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Управління.

Зокрема, під час проведення контрольного заходу аудитори виявили, що через несплату замовниками будівництва коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста впродовж 2015-2017 років бюджет втратив доходів на суму 7,4 млн. грн.

Невиконання окремими платниками вимог бюджетного та податкового законодавства щодо сплати податку на доходи фізичних осіб за фактичним місцезнаходженням платників  податку призвело до втрат доходів на загальну суму 4,6 млн. гривень.

Не використано можливості залучення 12,4 млн. грн. коштів інших місцевих бюджетів на утримання об’єктів спільного користування – установ, які обслуговують мешканців інших територіальних громад Дубенського району.

Аудиторським дослідженням встановлено окремі випадки неукладення або несвоєчасного укладення договорів оренди земельних ділянок, внаслідок чого бюджет міста недоотримав 895 тис. гривень.

Крім того, аудитом визначено інші можливі резерви наповнення бюджету міста за рахунок залучення додаткових надходжень (зокрема, надходжень коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Дубно, запровадження відрахувань до бюджету частини чистого прибутку комунальних підприємств,  додаткових надходжень плати за оренду нерухомого майна) на загальну суму 1,8 млн. гривень.

За результатами аудиту надано 10 рекомендацій щодо досягнення додаткового економічного ефекту при виконанні бюджету міста Дубно та посилення фінансової дисципліни.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews