На Рівненщині чоловік самотужки знешкодив скажену лисицю
- Опубліковано: Юліана Медічі
- —
- 12 Серпня, 2018 о 08:31
22.06.2026
17:04:39
На Рівненському Поліссі в Костопільському районі зафіксували чергову скажену дику тварину. Житель села Лісопіль самотужки знищив хвору лисицю, пише Північ-інфо.
При виїзді на місце події спеціалісти райветлікарні виявили труп тварини. Захворювання тварини на сказ підтвердили в Рівненській регіональній лабораторії, інформує Костопільська РДА. У зв’язку із цією ситуацією на території села Лісопіль чиновники ввели карантин.
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026
15:03, 22 Червня, 2026