Внесок платників податків Рівненщини на зміцнення обороноздатності країни значно зріс

15.08.2018 10:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

За сім місяців 2018 року з доходів жителів Рівненщини для потреб  армії сплачено 167,8 мільйона гривень військового збору. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 32,7  мільйона гривень, або 24 відсотки. Отож громадяни, які отримували легальні доходи, долучився до  фінансової підтримки українського війська. Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області. 

Нагадаємо, що військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у на сході країни. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

ГУ ДФС у Рівненській області  звертається до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір,  своєчасно і в повному обсязі  сплачувати відрахування  з реальних заробітків працівників. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews