Рівнян просять вчасно повідомляти показники водолічильників

21.08.2018 15:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Працівники ВКГ «Рівнеоблводоканал» звертають увагу громадян, що із 20 до 27 числа включно – період подачі фактичних показників водолічильників. Адже вчасно передані показники – це гарантія того, що споживачу надійде рахунок за фактично спожиті послуги.

Заступник директора з комерційної діяльності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Микола Ткачук наголошує, якщо споживач вчасно не подав показники лічильника, то згідно із пунктом 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 плата за послуги нараховується за нормативами (нормами) споживання.

Зокрема:
- у разі відсутності засобів обліку води, встановлених у квартирі (будинку садибного типу);
- у разі несправності квартирних засобів обліку, що не підлягає усуненню, з моменту її виявлення;
- у разі відсутності у виконавця показань квартирних засобів обліку за розрахунковий період з подальшим перерахунком відповідно до пункту 18цих Правил.

Інакше кажучи, подача показань квартирних засобів обліку – це обов’язок споживача, а оскільки у надавача послуг вони відсутні, то підприємство змушене проводити нарахування за нормативами (нормами) споживання.

Нормативи (норми) коливаються від 55 л/добу до 260 л/добу  в залежності від умов благоустрою в будинку, квартирі. Дані нормативи затверджені рішенням Рівненської обласної ради № 682 «Про затвердження нормативів (норм) споживання води для споживачів РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»» від 6 вересня 2017.

У даній таблиці, наведені нормативи питного водопостачання та норми водоспоживання населенням м. Рівне при відсутності будинкових і квартирних засобів обліку води.

Мешканці приватного сектору, у яких не встановлені водолічильники, з травня до серпня включно зобов’язані також сплачувати за полив зелених насаджень відповідно до площі земельної ділянки. Норма витрати води на полив присадибних ділянок, покриттів із трави, зелених насаджень, квітів та газонів залежить від місячної кількості опадів згідно з даними Гідрометцентру, що випали на території регіону. При кількості опадів менше за середньостатистичні дані норми витрати приймається 6 л/м3 на добу, в межах середньостатистичних даних витрати приймаються 5 л/м3 на добу, більше середньостатистичного даних – 4 л/м3 на добу.

Як передати показники водолічильників:
Повідомляти фактичні показники водо лічильників можна у будь-який зручний спосіб:
- за телефонами: 098-541-97-03,43-43-40, 64-31-30, 64-31-31 (у будні дні з 8.00 до 17.00) ;
- на офіційному сайті підприємства www.vodarivne.com, зайшовши на «Сторінку споживача»;
- особисто звернувшись за адресою у м. Рівне, вул. Вишенського,6;
- смс - повідомлення за тел. 050-33-100-20 із зазначенням особового рахунку та показника (ів) лічильника (у форматі о/р №______ ХВ___ГВ___).

Отримати вичерпну довідку стосовно здійснення нарахувань можна за тел. 64-31-30.

За матеріалами прес-служби ВКГ «Рівнеоблводоканал».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...