«Кардинал-Рівне» підпише двох новачків

22.08.2018 23:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Завоювавши третє місце на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна, «Кардинал-Рівне» повернувся з Одеси до Рівного. А команда – отримала домашнє завдання від головного тренера і три дні відпустки. На наступний тренувальний збір «Кардинал-Рівне» зібрався у повному складі 22-го серпня. Тож наставник команди Станіслав Гончаренко розповів про висновки від турніру в Одесі та подальший план підготовки до нового сезону.

- Турнір в Одесі дав дуже великий обсяг інформації. По-перше, я дав пограти усім без виключення гравцям і переглянув усіх хлопців у дії. По-друге, по ходу турніру ми варіювали склад: в нас були, скажімо так, обрані матчі, і ті, в яких результат не мав визначального значення.

Головним нашим екзаменом був матч із «ХІТом». У мене немає жодної ейфорії від цієї перемоги, але це справді була гра, в якій ми збиралися перевірити себе у бойових умовах, зігравши лише двома повноцінними четвірками. У цьому матчі ми використали лише вісім польових гравців.

Разом із тим, в нас була і провальна гра. Проти кишинівського «Динамо». Цьому є пояснення. Цю гру я віддав команді, бо результат для нас був не на першому місці. І матч показав наші очевидні недоліки. Хлопці не були сконцентрованими на результаті. А я вважаю, що навіть у не найважливіших поєдинках команда повинна тримати максимальну концентрацію і завжди керувати грою.

- В Одесі в таборі команди було декілька потенційних новачків. Чи прийняли вже рішення підписати контракти з кимось із них?

- Так. Збираємося підписати контракти з голкіпером Олександром Сірицьким та універсалом Владиславом Корнєвим.

- В якому форматі команда продовжить підготовку до нового сезону?

- Зараз хлопці отримали заслужену триденну відпустку. В Одесі було дуже жарко, непростий графік матчів, дуже важка дорога. Разом команда збереться у Рівному 22-го серпня. Тоді розпочнемо цілеспрямовано готуватися до наступного передсезонного турніру – «Кубка Львівщини». Працюватимемо у режимі щоденних дворазових тренувань.

- Чи збираєтеся прощатися з кимось із гравців, що зараз тренуються у таборі команди?

- Поки-що ми ні з ким не прощалися. Хоча, вже є певні думки з цього приводу. Є певні питання по складу. Натомість, можу сказати, що нам потрібні ще один-два гравці. Якби в моєму розпорядженні був Володимир Кручок і здоровий Богдан Новак – можливо, я б про це не говорив. Але у нинішній ситуації нам потрібно вже бити в набат, аби на старті сезону мати боєздатний склад, який би міг пройти на рівні усією турнірною дистанцією.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews