Випадок сказу в Корецькому районі

25.08.2018 14:20   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що 22.08.2018 року було зареєстровано випадок сказу ВРХ на території Корецького району.

У службу державної ветеринарної медицини Корецького району звернувся житель с. Велика Клецька за лікувальною допомогою для корови, чорно рябої масті, віком 12 років. При виїзді на місце встановлено, що у корови атонія передшлунків та надано лікувальну допомогу. Але стан тварини не покращувався, а згодом корова загинула. Спеціалісти держветмедицини Корецького району виїхали на місце події, відібрали патматеріал та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження, на сказ. Труп корови спалено.

На території неблагополучного щодо сказу пункту проводяться заходи згідно Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини вивчаються можливі контакти хворої корови з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу. Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу. Складений план заходів по локалізації і ліквідації захворювання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews