Яка доля спіткає відому будівлю Рівного?
За словами рівнян, відомий будинок на вулиці Гетьмана Сагайдачного,1 збираються реконструювати. На переконання мешканців району, там відбуваються якісь роботи. Підозрюють навіть, що він може кардинально змінити будівлю. Про це повідомляє сайт газети ОГО.
Підозри людей розвіює заступник міського голови Рівного Віталій Герман. За його словами, містобудівні умови для проектування не видавалися, отже офіційно ніяких кардинальних змін щодо цього будинку на сьогоднішній день не має бути. Навіть якщо в середині працюють будівельники, то вони мають право виконувати поточний ремонт приміщень.
Цей будинок на вулиці Сагайдачного, 1 відомий рівнянам тим, що свого часу там була лазня. А після приходу більшовиків, у ньому знаходилися різні установи, у тому числі й редакція газети “Зміна”.
Останні новини:
- На Хмельницькій АЕС відбулася ротація місії МАГАТЕ
- Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
- На майданчику Хмельницької АЕС стартував освітній проєкт «Реактор знань»
- У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Історія одного батальйону»