Рівняни повернулися з Португалії з нагородами

27.08.2018 13:30   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

У місті Монтемор-у-Велью (Португалія) з 22 до 26 серпня відбувався чемпіонат світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, участь у якому в складі збірної команди України брали троє спортсменів Рівненщини, вихованці Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Микола Синюк, Володимир Вельгун та Наталія Лагутенко, інформує сайт закладу.

У підсумку Наталія Лагутенко у класі VL3 на дистанції 200 метрів виборола срібну нагороду, а в класі KL2 на дистанції 200 метрів стала п’ятою.

Микола Синюк у класі KL2 на дистанції 200 метрів виборов бронзову нагороду. На жаль, у класі VL3 на дистанції 200 метрів Микола до фіналу не потрапив.

Володимир Вельгун хоч і виграв фінал В у класі KL2 на дистанції 200 метрів, однак у підсумку посів 10 місце.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews