Жителька Рівненщини загинула під колесами потяга
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 28 Серпня, 2018 о 08:03
24.06.2026
17:26:21
Минулої суботи двічі під колеса потягів потрапляли жителі Рівненщини, про це повідомляє UA:Рівне.
У Дубно місцева шістдесятирічна місцева жителька рухалася через колії по перехідному майданчику. На неї наїхав потяг. Вона отримала травми несумісні із життям.
У Городку, що в Рівненському районі, чоловік потрапив під маневровий поїзд. Тритцятисемирічний потерпілий отримав важку травму ноги.
Як повідомили у поліції, за обома фактами тривають досудові розслідування у кримінальних провадженнях за статтею 276 Кримінального кодексу України.
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026