Жителька Рівненщини загинула під колесами потяга
- Опубліковано: Марта Білик
- —
- 28 Серпня, 2018 о 08:03
12.06.2026
11:58:45
Минулої суботи двічі під колеса потягів потрапляли жителі Рівненщини, про це повідомляє UA:Рівне.
У Дубно місцева шістдесятирічна місцева жителька рухалася через колії по перехідному майданчику. На неї наїхав потяг. Вона отримала травми несумісні із життям.
У Городку, що в Рівненському районі, чоловік потрапив під маневровий поїзд. Тритцятисемирічний потерпілий отримав важку травму ноги.
Як повідомили у поліції, за обома фактами тривають досудові розслідування у кримінальних провадженнях за статтею 276 Кримінального кодексу України.
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026