Голова Рівненської ОДА оглянув будівництво спорткомплексу на Макарова (Фото)

12.09.2018 16:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Будівництво універсальної спортивної зали на 3000 глядацьких місць перейшло в активну фазу. На відведеній ділянці по вулиці Макарова працює техніка. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та перший заступник Віталій Ундір ознайомились з тим, які роботи відбуваються нині.

Поставили огорожу, розрівняли землю та вирили котлован. З наступного тижня планується, що будівельники уже приступатимуть до зведення фундаменту.

«Ми дали можливість всім людям зібрати свій урожай і тільки після цього приступили до активного будівництва. Зараз йдемо за планом, погода, фінансування дозволяє виконувати роботи в повному обсязі. Бачимо, що підрядник справляється, на місці працює велика кількість техніки. Якщо місяць назад тут було зелене поле, то зараз тут розгорнули справжній будівельний майданчик», - поділився враженнями Олексій Муляренко.

Найближчим часом на об’єкті планують завершити земляні роботи, а далі забиватимуть палі, облаштовуватимуть каркаси і почнуть бетонувати фундамент.

За три тижні будівельникам вдалося розрівняти територію і вирити котлован.

«Саме на цьому місці буде зведена так звана універсальна спортивна зала, яку можна використовуватимуть як для змагань, так і для мистецьких і бізнесових заходів, концертів. У підвальному приміщенні буде знаходитися господарча частина та комунікації», - розповідає Віталій Ундір.

Поки що будівельники забивають бетонні сваї, яких потрібно близько півтори тисячі.

Нагадаємо,  на спорткомплекс в цьому році передбачили 50 мільйонів гривень з різних джерел - обласного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку та з цільової державної програми на спорудження Палаців спортую

За матеріалами прес-служби РОДА.

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...