Через нестачу класів уроки проводять у дворі
Фото з Північ-інфо

У Рокитному, що на Рівненщині, батьки учнів однієї зі шкіл обурені тим, що на уроки дітей виводять у двір. Така ситуація склалась через те, що на всіх не вистачає класів, пише Північ-інфо.         

У рокитнівській школі №2 через те, що класів на всіх не вистачає, дітей на уроки виводять у шкільний двір. Там вони сидять на лавочках і пишуть, поклавши зошити на коліна. Про це у фейсбук-спільноті «Рокитне-34200» розповіла обурена мама, вона й виклала світлину, зроблену під час одного з таких уроків.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #двір, #нестача класів, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #уроки на дворі, #школа
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: