Лучники Рівненщини із бронзою престижного Міжнародного турніру
- Опубліковано: Олександр Войцеховський
- —
- 17 Вересня, 2018 о 10:25
25.06.2026
23:24:38
З 10 по 15 вересня у Львові відбувався 3 Міжнародний турнір зі стрільби з лука “Золота осінь”. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.
Родзинкою змагань стало те, що фінали в останній день відбувалися в центрі міста.
Відзначилася на турнірі і збірна Рівненщини. За підсумком змагань наша збірна виборола бронзову нагороду змагань. Виступала команда в складі Валентина Хавтури, Антона Комара та Михайла Усача.
– Враження супер. По ходу турніру ми виграли основну команду збірної Білорусі, проте програли за вихід у фінал Чернівцям. На дуже високому рівні були проведенні змагання. Це один із найпотужніших турнірів в Україні, – прокоментував Валентин Хавтура.
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026
12:34, 25 Червня, 2026