Лучники Рівненщини із бронзою престижного Міжнародного турніру
З 10 по 15 вересня у Львові відбувався 3 Міжнародний турнір зі стрільби з лука “Золота осінь”. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.
Родзинкою змагань стало те, що фінали в останній день відбувалися в центрі міста.
Відзначилася на турнірі і збірна Рівненщини. За підсумком змагань наша збірна виборола бронзову нагороду змагань. Виступала команда в складі Валентина Хавтури, Антона Комара та Михайла Усача.
Фото з ВСЕ про СПОРТ
– Враження супер. По ходу турніру ми виграли основну команду збірної Білорусі, проте програли за вихід у фінал Чернівцям. На дуже високому рівні були проведенні змагання. Це один із найпотужніших турнірів в Україні, – прокоментував Валентин Хавтура.
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми