На Рівненщині штрафуватимуть злісних неплатників аліментів

19.09.2018 20:35   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

Від початку вересня державні виконавці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області винесли 530 постанов про накладення штрафу за заборгованість із несплати  аліментів, інформує  сайт  управління юстиції.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, наразі винесено 132 постанови про накладення на боржника штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 94 постанови про накладення штрафу в розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років, та 304 постанови про накладення штрафу в розмірі 50% за заборгованість понад 3 роки.

Нагадаємо, що другий пакет законів щодо посилення дповідальності за несплату #ЧужихДітейНеБуває вступив в силу з 29 серпня 2018 року. Серед новацій другого пакету – запровадження штрафних санкцій для злісних неплатників аліментів. Якщо борг перевищив 12 місяців, автоматично доведеться заплатити дитині додатково 20% від суми боргу, якщо заборгованість сягнула 2 років – 30%, а якщо 3 років – 50%. Для того, щоб отримати ці кошти, не треба буде бігати по судах. Перерахунок відбуватиметься автоматично.

- Цей та інші інструменти впливу є дієвими, про що свідчать показники стягнутих аліментів. Так, станом на 12 вересня державні виконавці стягнули 57,7 мільйона гривень аліментів, з них завдяки застосуванню новацій законів #ЧужихДітейНеБуває – 24, 8 мільйона гривень, – додала Оксана Сальчук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews