У Дубровиці визначився переможець 7 етапу шахового Кубку Рівненщини

Опубліковано:
20 Вересня, 2018 о 11:26
У Дубровиці визначився переможець 7 етапу шахового Кубку Рівненщини
Фото з ВСЕ про СПОРТ

В Дубровиці відбувся 7 етап Кубка Рівненської області з шахів 2018 року. Про це повідомляє ВСЕ про СПОРТ.

В турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком рейтингу ФІДЕ зі швидких шахів, змагалися 32 любителя шахів з Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне та Вараш.

 

В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Матвійчук Олександр, 2 місце в Смикало Северина, 3 місце в Клюки Сергія (всі з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #2018, #Кубок Рівненщини, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #шахи
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: