На Острожчині збирали гроші для дітей з Луганщини
Студенти Національного університету «Острозька академія» провели благодійний ярмарок. Його мета – придбати книги та шкільне приладдя для дітей із смт Луганської області.
Благодійних захід, співорганізаторами якого були гуманітарний факультет НаУОА та Острозький осередок Ліги студентів АПУ, відбувся у середу, 12 вересня. Під час ярмарку охочі могли посмакувати стравами домашнього приготування – бутербродами, піцою, варениками, тістечками, гарячими напоями, а також іншими смаколиками. Крім того, на благодійному ярмарку були представлені книги, сувеніри, витвори ручної роботи.
За матеріалами https://ostrog.rayon.in.ua
Останні новини:
- Вилучили 7027 літрів дизельного пального: у Рівному припинили діяльність нелегальної АЗС
- Випускники Луганського медуніверситету виголосили лікарську клятву
- Ще одна пам’ятна дошка полеглому на війні Герою з’явиться на фасаді школи в Рівному
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова