Медики діагностичного здійснили півсотні виїздів у віддалені села Рівненщини

21.09.2018 19:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Таня Костенко

 Профільні спеціалісти обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука проводить медичну діагностику тих громадян, яким складно дістатися обласного центру. Обстеження та консультацію спеціалістів з Рівного селяни отримують безпосередньо у своєму ФАПі чи амбулаторії, інформує прес-служба Рівненської облради.  

Виїзна бригада здійснила вже 50 виїздів у найвіддаленіші села області. Ювілейний 50-й виїзд  - відпрацювала у селі Князівка Березнівського району. Медики оглянули, провели діагностику та проконсультували пацієнтів різного віку.

Виїзна діагностика в невеликих селах Рівненщини – постійний соціальний напрямок роботи діагностичного центру. Перед виїздом у те чи інше село, діагностичний центр узгоджує з головними лікарями місцевої амбулаторії перелік фахівців, яким необхідно приїхати. До уваги беруть рівень захворюваності на дільниці, диспансерні групи з серцево-судинних захворювань, захворювань молочної залози, щитоподібної залози, жовчнокам’яної хвороби, сечокам’яної хвороби, репродуктивне здоров’я, наявність дітей із генетичною патологією.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews