Рівнян закликають скаржитись на фінансових порушників на «телефон довіри»
Про можливі факти зловживань чи порушень фінансово-бюджетної дисципліни установами, державними чи комунальними підприємствами, неправомірні дії та рішення службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень рівняни чи жителі області можуть повідомляти письмово, через особистий прийом керівництвом управління, який проводиться упродовж тижня, або за номером «телефону довіри» — 26-44-35. Запис на особистий прийом здійснюється за телефоном 26-44-18.
Окрім того, поскаржитись на працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, вчинки яких мають ознаки корупційних дій, можна упродовж робочого дня за номером (0362) 26-37-17.
Із метою забезпечення прозорості у діяльності органів держаудитслужби та зворотного зв’язку з громадськістю продовжують функціонувати телефони довіри Західного офісу Держаудитслужби за номером (032)-255-41-88 та Державної аудиторської служби України – (044) 425-38-18. Про це повідомляє прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України